VER_HF
Всеукраїнський екологічний рух * Всеукраїнський екологічний рух * Всеукраїнський екологічний рух
Меню сайту


Форма входуСайти ХФ

Часопис Промінь Просвіти

 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГПошук


Календар
«  Жовтень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031


Архів записів


Організації ХФ


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


· RSS17.11.2018, 16:33
Головна » 2013 » Жовтень » 11 » ВІДКРИТИЙ ЛИСТ – ЗВЕРНЕННЯ - про брюховицький ліс у Львові
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ – ЗВЕРНЕННЯ - про брюховицький ліс у Львові
14:16
Президенту України 
Януковичу Віктору Федоровичу

копія: Прем’єр Міністру України
 Азарову Миколі Яновичу

копія: Міністру екології та природних ресурсів України
Проскурякову Олегу Альбертовичу

копія: Генеральному прокурору України
Пшонці Віктору Павловичу

копія: Міністру юстиції
Лукаш Олені Леонідівні

копія: Голові Вищої ради юстиції
Лавриновичу Олександру Володимировичу

копія: Голові комітету Верховної ради
 з екологічної політики, природокористування 
та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
Сех Ірині Ігорівні
 
копія: Голові Львівської обласної державної адміністрації
Шемчуку Віктору Вікторовичу 


членів територіальної громади смт. Брюховичі
Шевченківського району м. Львова
(адреса для кореспонденції: 
79491, смт. Брюховичі, вул. Широка, 35, Лацик Ю.З.)


ВІДКРИТИЙ ЛИСТ – ЗВЕРНЕННЯ 

Просимо Вашого негайного реагування на ситуацію, що склалася у лісовому масиві по вул. Незалежності - Ряснянська у смт. Брюховичі Шевченківського району м. Львова, де розпочалася злочинна, масова вирубка дерев під будівництво приватних котеджів.
На основі наказу Мінлісгоспу УРСР №142 від 22.09.1989 р. і рішень Львівського облвиконкому № 446 від 17.07.1970 р. та №14 від 12.01.1978 р. «Про затвердження переліку і границь територій, які резервуються для організації зон лікування, відпочинку і туризму», прийнятого на виконання Постанови Ради Міністрів УРСР від 10 грудня 1977 р. № 606, п. 2 Додатку до рішення встановлено наступне: що в межах Львівської міської ради, ліси Львівського лісгоспзагу та зелені зони смт. Брюховичі визначені як рекреаційно-курортний район для лікування, тривалого і короткочасного відпочинку населення м. Львова та інших населених пунктів. 
На час базового лісовпорядкування 2010 року і на даний час лісові ділянки кварталу 39-100 лісового фонду Брюховицького лісництва ДП «Львівський ЛСНЦ», який був створений у 2006 р. згідно наказу Державного комітету лісового господарства №285, від 25.12.2006 році, знаходяться у постійному користуванні і обліковуються у ДП «Львівський ЛСНЦ» (Львівський селекційно-насіневий центр), а також на обліку Львівської міської ради. 
Станом на сьогоднішній день розпочалося варварське знищення лісів 1 групи рекреаційно-курортного призначення 44 кварталу оздоровчо-кліматологічного та селекційно-насіневого призначення на території Європейського вододілу. Слід зазначити, що вилучення таких лісів можливе виключно на підставі рішень Кабінету Міністрів України лише для соціальних потреб. А таких рішень Кабінет Міністрів України не надавав.
Грубо порушуючи закон, зацікавлені особи із відомого злочинно-кримінального угрупування, за участю посадових осіб та депутатів Брюховицької селищної ради цю унікальну за своїми природними властивостями курортну територію передали у руки приватних осіб для забудови котеджами. Відтак розпочалася суцільна вирубка унікального пралісу буків, дубів, грабів і сосен.
Під загрозою функціонування опинилась Львівська міська кардіологічна лікарня, яка розташована в цій лісопарковій зоні і облаштована необхідним устаткуванням, теренкурами, відпочинковими майданчиками розміщеними на території цього лісу, тобто пристосована під повний курс реабілітації кардіологічно хворих мешканців не лише Львівщини.
Таке свавілля розпочалося з 2004 р., коли Брюховицька селищна рада всупереч усім законам надала в оренду під будівництво спортивно-оздоровчих комплексів 19,1 га цієї рекреаційної території двом приватним фірмам: «Новобуддизайн» та «Буддизайн».
Не зважаючи на те, що Верховним і Вищим адміністративним судами скасовані всі незаконні рішення Брюховицької селищної ради, які проводилися з 2005 по 2011 р. та порушені кримінальні справи проти посадових осіб, шахраї утаємничено через Закарпатські суди за позовом невідомих фізичних осіб, паралельно провели судові рішення, якими зобов’язано Брюховицьку селищну раду продати ці 19,1 га фірмам «Новобуддизайн» і «Буддизайн». Потім, «Новобуддизайн» і «Буддизайн», впродовж 2008-2009 років перепродали ділянки декільком іншим фірмам (які є підставними та належать власникам «Буддизайну» та «Новобуддизайну»): це ТзОВ «Лазурит 007» - 1,1248 га, ТзОВ «Сервіс ПЕТ» - 4,2300 га, ТзОВ «Самогородок» - 4,9700 га, ПП «Галицький достаток» - 3,000 га та ряду фізичних осіб як Устюгов Д.О – 2,036 га, Музика Р.В. - 0,7000 га, Пакіж Н.М – 0,2424 га, Нога Г.С. – 0,2300 га та інших. Після цього «Нобуддизайн» і «Буддизайн» були зняті з державного реєстру.
Впродовж 2011-2012 рр. прокуратура заявила позови в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України, Державного агентства лісових ресурсів України, Львівської міської ради до кожної вищеназваної юридичної і фізичної особи про витребування майна від так званих «добросовісних набувачів». Львівськими судами першої інстанції позови прокурора були задоволені. Однак Вищі господарські суди у 2013 році винесли вирок проти Держави, проти громади, надавши дозвіл на знищення лісів, тобто на користь злочинного угрупування. Після цих рішень зразу ж розпочалася суцільна вирубка лісу. Територіальною громадою розпочато протести проти такого вандалізму.
Просимо негайного застосування радикальних заходів щодо:
1). Припинення вирубки лісів ;
2). Створення робочої групи із фахівців в галузі юриспруденції, представників Верховної Ради, Кабінету Міністрів, представників профільних міністерств, правоохоронних органів з метою комплексного розслідування цього масштабного, резонансного злочину;

3). Притягнення до відповідальності фігурантів цієї справи: посадових осіб, виконавців афери, суддів, що причинилися до знищення цієї винятково цінної екосистеми, яка за своїми унікальними властивостями століттями служила оздоровленню людей.
З болем у серці і надією на Вашу допомогу, закликаємо не допустити до повного знищення варварами ХХІ століття даного Господом Богом цього природного дару.


Додатки на 1, 2 та 7 аркушах. 
  07.10.2013 р.
 
З повагою, жителі смт. Брюховичі Шевченківського району м. Львова-- 
Oleg Peregon
Прикріплення:
Категорія: | Переглядів: 1356 | Додав: mech | Теги: | Рейтинг: / |
Всього коментарів: 0

Хостинг від uCoz