VER_HF
Всеукраїнський екологічний рух * Всеукраїнський екологічний рух * Всеукраїнський екологічний рух
Меню сайту


Форма входуСайти ХФ

Часопис Промінь Просвіти

 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГПошук


Календар
«  Січень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31


Архів записів


Організації ХФ


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


· RSS16.12.2018, 18:21
Головна » 2011 » Січень » 21 » Асоціація "Зелений Світ" відправила лист Президентові
Асоціація "Зелений Світ" відправила лист Президентові
15:11
Вих. N 309 від 20.01.2011
Президенту України В.ЯНУКОВИЧУ
[Про неприйнятність Закону "Про
регулювання містобудівної діяльності"]

Шановний Пане Президенте!

Звертаємось до Вас з вимогою накласти вето на проект Закону "Про регулювання містобудівної діяльності", що 13.01.11 протягнутий через Верховну Раду на догоду забудовно-земельній мафії.

Назва Закону не відповідає його сутності. Насправді, жодного регулювання містобудування в ньому немає. Головне призначення цього антиконституційного документа - усунути останні перепони розкраданню громадських земель під комерційні забудови. Отже, виходячи зі змісту закону, будівельному бізнесу надто заважають:

По-перше, чиновники в державних контрольних органах (архітетурно-будівельний контроль, СЕС, Мінприроди, пожежники і т.д. і т.п) та експерти, які, наприклад, у Києві, видають дозволи й позитивні експертні висновки на майже будь-які містобудівні неподобства. Безумовно, видають не задарма. Очевидно, апетити цих "дозволителів" занадто виросли, і бізнес-забудовникам набридло ділитись з колишніми компаньйонами з
розкраданння муніципальних земель;

По-друге, протизаконним забудовникам "заважають" жителі, які протестують проти незаконних забудов скверів, майданчиків з об'єктами благоустрою та прибудинкових територій. Від "ущільнювальних" забудов погіршується якість життя в містах. У зв'язку з втратою пам'яток архітектури та історії псується архітектурне обличчя міст.

Притлумлення шуму навколо скандальних забудов аферистам також обходиться недешево: хабарі за це прокурорам, контролерам та суддям малими бути не можуть. Через те ініціатори проекту, серед яких був і пан Яцуба, якого кияни добре знають через відверте покривання незаконних забудов у столиці, у пояснювальній записці до проекту Закону
пропонують:

а) скасувати державну експертизу проектів забудов і детальних планів території

б) в порушення Оргуської Конвенції позбавити громадян екологічних прав, а саме, елементарного доступу до інформації з прийняття рішень, що стосуються питань довкілля.

Принципи "мовчазної згоди" у дозвільній системі та "організаційної єдності", на яких цей Закон тримається, призведуть до ще більшого розгулу організованої злочинності та корупції. Потайки від народу розтягуватимуться останні жалюгідні залишки раніше гігантського народного надбання - землі. Звичайно, ситуація в містобудуванні сьогодні
вимагає змін, але зовсім не тих, які зараз проштовхнули земельно-будівельні аферисти.

Звичайні громадяни також хочуть наведення порядку в забудові міст. Але це, очевидно, відбудеться тільки тоді, коли за порушення законів про містобудування відповідатимуть конкретні посадовці у владі та коли відповідальність за афери в містобудівній сфері та розкрадання загальнонародної, муніципальної та інших видів неприватної власності буде нарешті належно прописана в Законах України. Нині такої відповідальності ніхто не несе. Законодавство сьогодні реально захищає тільки приватні володіння і капітали, нехай сумнівного чи навіть явно незаконного походження, а загальнонародні та муніципальні
землі і нерухомість нахабно розтягуються.

Сутність більшості "інвестиційних" проектів у Києві та інших містах полягає в тому, щоб за безцінь сісти на готові інженерні комунікації житлового мікрорайону та "ущільнювально" понавтикати доходних будинків. І при цьому в державну та муніціпальні скарбниці не йде нічого за знищені зелені насадження та об`єкти інфраструктури комфорту. Надзвичайні прибутки купки ділків виникають за рахунок украденого у злиденного народу життєвого простору, включно з дитячими та спортивними майданчиками і затишними двориками.

У підсумку цієї бездарної містобудівної політики Київ і кияни мають транспортні й екологічні проблеми та порожню скарбницю. Якщо досі Генеральна прокуратура не виставила хапугам-забудовникам і горе-градоначальникам О.Омельченку та Л.Черновецькому, псевдо-містовпорядникам С. Бабушкіну та В.Присяжнюку, псевдо-
екологу А.Прогнимаку, купі злодюжок в особі міських депутатів та районних начальників позови та рахунки за знищені "за мовчазної згоди" бульвари і сквери, то саме така безкарність розв'язує руки подібним ділкам. А з уведенням в дію нинішнього Закону подібні діячі матимуть змогу розперезатись ще більше.

Приклад Києва є найяскравішим віддзеркаленням ситуації у всіх населених пунктах країни: йде безкарний дерибан найціннішого національного скарбу - землі.

Ідея красти в народу БЕЗКАРНО лишається для забудовно-містобудівної еліти основною бізнес-технологією. По-іншому вони робити "бізнес" не вміють. Вам ці підприємливі законотворці брешуть про якісь соціально-значимі проекти, а насправді, простим людям від чергових афер за "мовчазних угод" бізнесу і влади жити всі сутужніше та страшніше.

Земельно-забудовним аферистам знадобились таємність погоджень та скасування низки експертиз для авантюрних зазіхань у особливо великих розмірах на майно та безпеку звичайних громадян, для створення своєрідних гетто та резервацій за умов цілковитого
позбавлення громадськості законного права на протест.

ЦИМ ЗАКОНОМ ЙОГО АВТОРИ ТА ЗАМОВНИКИ ДИСКРЕДИТУЮТЬ ДЕРЖАВУ І ВАС ЯК ГЛАВУ ДЕРЖАВИ. СКОРИСТАЙТЕСЬ ПРАВО ВЕТО, ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТ - ЯКЩО ВИ Є ПРЕЗИДЕНТОМ ВСІХ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, А НЕ ЛИШЕ ПРЕЗИДЕНТОМ ДЛЯ НАЙБАГАТШИХ ТА НАЙСИЛЬНІШИХ.


Голова Української екологічної
асоціації "Зелений світ" Микола КОРОБКО
моб.тел. 050-413-12-95

Тарасова Т.В.
моб.тел.050-951-01-55
Прикріплення:
Категорія: | Переглядів: 806 | Додав: mech | Теги: | Рейтинг: / |
Всього коментарів: 0

Хостинг від uCoz